…neobyčejný operativní leasing!
Menu

Časté otázky

Jsme větší firma a chceme více vozidel, je to u vás možné?

Autocentrum BARTH patří mezi největší prodejce vozů firemním zákazníkům. Máme více než 15leté zkušenosti s prodejem vozů firemním zákazníkům, a to jak malých fleetů 3-10 vozů, tak středních, anebo i velkých fleetů v řádech stovek vozidel ročně. Jako jeden z mála dealerů vozů ŠKODA, jsme získali od ŠKODA AUTO, a.s. pro naše provozovny v Pardubicích a v Hradci Králové status Fleetového centra. Máme specializovaný velký tým vlastního fleetového centra, který vám ochotně a rád připraví nejlepší nabídky speciálně na míru.

Jsme začínající firma, dosáhneme na operativní leasing i v takovém případě?

Pokud je vaše podnikání na začátku, bude po vás leasingová společnost vyžadovat dodatečné podklady nutné ke schválení (podnikatelský záměr a výpis z účtu). Záleží vždy na individuálním posouzení klienta. U firem, které podnikají již rok, se dokládá předběžný výsledek hospodaření společnosti.

Odebíráte alespoň 3 vozy během 12 měsíců?

Víte, že jste fleetovým zákazníkem? Fleetový program pro vás představuje zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel. Firemní zákazníci mohou dosáhnout velkoodběratelské slevy už při odběru tří nových vozidel za dvanáct měsíců. Slevy vždy vytváříme individuálně, dle požadavků a přesné specifikace klienta.

Je možné u vás zajistit reklamní polepy vozů?

Ve spolupráci s dceřinou společností BARTH-media, která má s realizací polepů již 20leté zkušenosti, Vám rádi navrhneme grafický polep Vašeho vozu, vozidlo polepíme a kompletně tak připravíme k Vašemu podnikání. Polepení vozidel můžeme realizovat různými typy folií. Výhodou je, že polepy zahrneme do ceny vozidla a při případně vzniklé pojistné události Vám pojišťovna uhradí i tyto reklamní polepy. Po skončení leasingu také zajistíme sundání těchto polepů.