Rozhovor se zpěvákem Markem Ztraceným

Za volantem jsem pohodář, už nemám potřebu si něco dokazovat, říká Marek Ztracený. Jeho muzikantskou flotilu už rok tvoří dodávky od BARTH Operáku.

Rozhovor s ambasadorem Pavlem Cejnarem

Moderátor Pavel Cejnar využívá vůz na operák každý den. Jeho Volkswagen Tiguan se speciálním polepem je nepřehlédnutelný. Co si na voze chválí nejvíce?

Kdo jsme?

Datum: 09. 7. 2018

Narozdíl od dalších podobných internetových portálů, které fungují zpravidla pouze jako srovnávače nabídek operativního leasingu, nebo jeho zprostředkovatelé, stojí za portálem BARTH Operák jeden z největších prodejců automobilů v České republice, společnost Autocentrum BARTH a.s. Úspěšně fungujeme již déle než 20 let s ročním obratem přes 3 miliardy Kč, základním jměním 15 milionů Kč, ročním prodejem okolo 7 000 vozů, zaměstnáváme přes 250 zaměstnanců ve více než 7 showroomech v Pardubicích a Hradci Králové. Jsme autorizovaný prodejce a opravce více než 10 automobilových značek a další značky postupně přibíráme. Neustálé získáváme ocenění jako nejlepší prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen v České republice. Provozujeme specializované oddělení operativního leasingu a také velké fleetové centrum pro větší firemní zákazníky. Zákazníkům připravujeme každý měsíc exkluzivní nabídky operativního leasingu s cílem, aby byly ty nejlepší v celé České republice. Každý měsíc od nás odjíždí stovky spokojených a nadšených zákazníků z celé České republiky. Nabídky operativního leasingu připravujeme a realizujeme s největšími poskytovateli operativního leasingu v ČR, např. ŠkoFIN, ARVAL, ČSOB Leasing a Business Lease.

V čem je operativní leasing odlišný od klasického finančního leasingu?

Datum: 09. 7. 2018

Základní rozdíl je v tom, že se u finančního leasingu, ve chvíli, kdy auto splatíte, stáváte jeho majitelem. Kdežto u operativního leasingu se nestáváte majitelem vozidla, tím je leasingová společnost, které ho vracíte, a vy si můžete zase pořídit nové, o něco lepší auto.

Proč právě operativní leasing?

Datum: 09. 7. 2018

Základní výhodou je, že pořídíte-li si vůz na „operák“, nehradíte předem žádnou akontaci a máte jej k dispozici, jako by bylo auto vaše. Může být nové nebo zánovní, výběr je jen a jen na vás. Pronajímáte si jej na určité období a měsíčně platíte fixní částku, která je po celou dobu leasingu neměnná. Další výhodou je, že se u auta nemusíte starat o jeho zůstatkovou hodnotu a opětovný prodej s nepříjemným smlouváním o ceně. A také servis a likvidace případných pojistných událostí je záležitostí poskytovatele leasingu.

Je operativní leasing i pro soukromé osoby?

Datum: 09. 7. 2018

Autocentrum BARTH nabízí operativní leasing jak pro firmy a podnikatele, tak i pro soukromé osoby. Na našem webu naleznete v horní liště přepínač, kde se mezi jednotlivými kategoriemi snadno přepnete. Ať už máte zájem o jeden nebo dva vozy, případně řešíte odběr v řádech desítek až stovek vozidel, naši specialisté operativního leasingu vám rádi a ochotně poradí.

Je potřeba před pořízením vozu složit nějakou kauci nebo akontaci?

Datum: 09. 7. 2018

Ne, a to je obrovský bonus. Navíc ve splátkách operativního leasingu není „rozmělněna“ celá pořizovací hodnota nového vozidla, jako je tomu v případě úvěru či finančního leasingu, ale je do ní promítnut jen rozdíl mezi pořizovací a zůstatkovou hodnotou automobilu, tedy hodnotou v okamžiku, kdy jej vrátíte zpět leasingové společnosti.