Rozhovor s Pavlem Cejnarem

Auta rostou spolu s mojí rodinou, říká Pavel. Delší dobu jezdí Volkswagenem, jeho srdcovou značkou je ale Audi. Co dalšího na sebe ještě prozradil?

Rozhovor se zpěvákem Markem Ztraceným

Za volantem jsem pohodář, už nemám potřebu si něco dokazovat, říká Marek Ztracený. Jeho muzikantskou flotilu už rok tvoří dodávky od BARTH Operáku.

Rozhovor s ambasadorem Pavlem Cejnarem

Moderátor Pavel Cejnar využívá vůz na operák každý den. Jeho Volkswagen Tiguan se speciálním polepem je nepřehlédnutelný. Co si na voze chválí nejvíce?

Kdo jsme?

Datum: 09. 7. 2018

Narozdíl od dalších podobných internetových portálů, které fungují zpravidla pouze jako srovnávače nabídek operativního leasingu, nebo jeho zprostředkovatelé, stojí za portálem BARTH Operák jeden z největších prodejců automobilů v České republice, společnost Autocentrum BARTH a.s. Úspěšně fungujeme již déle než 20 let s ročním obratem přes 3 miliardy Kč, základním jměním 15 milionů Kč, ročním prodejem okolo 7 000 vozů, zaměstnáváme přes 250 zaměstnanců ve více než 7 showroomech v Pardubicích a Hradci Králové. Jsme autorizovaný prodejce a opravce více než 10 automobilových značek a další značky postupně přibíráme. Neustálé získáváme ocenění jako nejlepší prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen v České republice. Provozujeme specializované oddělení operativního leasingu a také velké fleetové centrum pro větší firemní zákazníky. Zákazníkům připravujeme každý měsíc exkluzivní nabídky operativního leasingu s cílem, aby byly ty nejlepší v celé České republice. Každý měsíc od nás odjíždí stovky spokojených a nadšených zákazníků z celé České republiky. Nabídky operativního leasingu připravujeme a realizujeme s největšími poskytovateli operativního leasingu v ČR, např. ŠkoFIN, ARVAL, ČSOB Leasing a Business Lease.

V čem je operativní leasing odlišný od klasického finančního leasingu?

Datum: 09. 7. 2018

Základní rozdíl je v tom, že se u finančního leasingu, ve chvíli, kdy auto splatíte, stáváte jeho majitelem. Kdežto u operativního leasingu se nestáváte majitelem vozidla, tím je leasingová společnost, které ho vracíte, a vy si můžete zase pořídit nové, o něco lepší auto.

Proč právě operativní leasing?

Datum: 09. 7. 2018

Základní výhodou je, že pořídíte-li si vůz na „operák“, nehradíte předem žádnou akontaci a máte jej k dispozici, jako by bylo auto vaše. Může být nové nebo zánovní, výběr je jen a jen na vás. Pronajímáte si jej na určité období a měsíčně platíte fixní částku, která je po celou dobu leasingu neměnná. Další výhodou je, že se u auta nemusíte starat o jeho zůstatkovou hodnotu a opětovný prodej s nepříjemným smlouváním o ceně. A také servis a likvidace případných pojistných událostí je záležitostí poskytovatele leasingu.

Je operativní leasing i pro soukromé osoby?

Datum: 09. 7. 2018

Autocentrum BARTH nabízí operativní leasing jak pro firmy a podnikatele, tak i pro soukromé osoby. Na našem webu naleznete v horní liště přepínač, kde se mezi jednotlivými kategoriemi snadno přepnete. Ať už máte zájem o jeden nebo dva vozy, případně řešíte odběr v řádech desítek až stovek vozidel, naši specialisté operativního leasingu vám rádi a ochotně poradí.