Jako ambasador skupiny BARTH, zejména služby BARTH Operák, si Pavel Cejnar opět převzal vůz Volkswagen Tiguan, lépe řečeno dva Tiguany. S Tiguanem je velmi spokojený a tak po skončení ročního operáku neváhal a objednal si ten samý vůz a to nejen pro sebe, ale i pro svou přítelkyni, která ho využívá na cesty se synem Matějem.

 

Téměř každý den absolvuješ trasu Pardubice - Praha. To jsi několik hodin denně na cestách. Kolik průměrně ročně najezdíš kilometrů a čím si např. zpříjemňuješ cestu? 

Průměrně za rok najezdím cca 70 tis. km po republice. Většinou trávím čas na D11. Cestu si zpříjemňuji muzikou a funkcemi, co Tiguan nabízí, např. tempomatem, klimatizací, bluetooth připojením, nebo v zimě LED světlomety, když jsou krátké dny. Je super, že technika v autech jde takto dopředu.

Víme, že Volkswagen Tiguan sis oblíbil pro jeho prostornost a bezpečnost obzvlášť poté, co jste založili s přítelkyní rodinu. Plánujete s ním v létě vyrazit na nějaký rodinný výlet?

S Tiguanem už jsem byl s celou rodinou v Chorvatsku a musím říci, že to bylo super. V Autocentru BARTH jsem si na něj půjčil střešní nosič, kam jsem dal většinu věcí a nemusel si ubírat prostoru a komfortu uvnitř automobilu.


Foto z předání vozu

 

Využíváš v něm všechny dostupné funkce a technologie, které Tiguan nabízí ve své výbavě?

U vozu Volkswagen Tiguan používám tempomat, parkovací asistent včetně kamery (ta mě už několikrát zachránila od zadního nárazu) nebo parkování mezi dvě auta je s tímto systémem hračka. Bluetooth připojení je také super. Okamžitě mám handsfree nebo si můžu v autě pustit muziku, co mám uloženou v telefonu. Perfektní jsou LED světla s funkcí automatických dálkových světel. Systém pozná, zda jede auto před Vámi nebo proti a sám si světla tlumí - a do pravé strany svítí pořád naplno - to je super na srnky a ostatní zvěř, která velmi často v noci ohrožuje řidiče.

Který vůz (kromě Tiguana) z naší aktuální nabídky se ti líbí a doporučil bys ho našim zákazníkům?

Každý má jinou představu o vozidle, značce nebo výbavě. Na BARTH Operáku je super, že si vyberete automobil dle svých představ a tzv. si ho sestavíte ke své spokojenosti - výbavu, nájezd kilometrů, dobu nájmu atd. a to považuji za velkou výhodu.

Jistě jsi postřehl, že nabídky operativního leasingu rostou jako houby po dešti a je čím dál těžší si na trhu vybrat tu nejvýhodnější. Můžeš jmenovat několik věcí, které u BARTH Operáku považuješ za plusy při porovnání s konkurencí?

Velkou výhodou je, že v Autocentru BARTH si auto můžete vyzkoušet, protože mají k dispozici předváděcí vozy. Dále oceňuji perfektní přístup u kontrol aut a servisu, super ceny, garance termínu dodání, nebo dokonce možnost si vybrat přímo ze skladových automobilů, pokud nechcete čekat na nové Vámi definované auto.

Prohlédnout si nabídku vozidel na Operák